Program IT (16.2) aneb Nápad za tričko

Na první prosincovou sobotu plánujeme naši další konferenci Internet a Technologie (16.2) a protože se v CZ.NIC aktuálně bavíme o jejím programu, řekli jsme si, že do něj zapojíme i vás, kteří nás sledujete a třeba taky chodíte na naše akce a setkání.

Podzimní konference je již tradičně především o našich projektech, o tom, co jsme za uplynulý rok udělali. Jinak tomu nebude ani tentokrát; opět vám představíme především to, co za posledních 11 měsíců vzniklo v našich technických odděleních.

Náš pohled je ale svým způsobem omezený. Chybí nám pohled zvenčí a patřičný odstup. Ten máte vy a tak vás třeba napadne, že bychom tentokrát mohli prezentovat jinak a o něčem jiném. Pokud tedy máte zájem slyšet a vidět něco z vašeho úhlu pohledu, dejte nám vědět v komentářích pod tímto blogpostem nebo nám napište na e-mailovou adresu akademie@nic.cz.

Za vaše nápady a náměty, které nám pošlete do konce září, předem děkujeme. Věřte, že je pro nás tato zpětná vazba moc důležitá a že se jí budeme věnovat. A pokud z námětů vybereme právě ten váš a zapracujeme ho do programu akce, odměníme vás malou pozorností – tričkem „We believe in open source“ v provedení, které určitě nemáte.

blog_tricko

Na viděnou na IT (16.2)!

Autor:

Komentáře (5)

 1. Tomáš Veverka říká:

  Zdravím,
  já bych na takové konferenci ocenil „právní minimum“ ke komerční výrobě zařízení z oblasti IoT.

 2. Petr Adamec říká:

  Mě by se líbila prezentace o infrastruktuře, případně zabezpečení infrastruktury CZ.NICu.

 3. Martin Kalous říká:

  Open Source a SIEM jak jsme na tom. Případně log management, dohled.

 4. Michal Adamopulos říká:

  Ja bych ocenil prehled / uvod do White Box zarizeni a kam tento segment smeruje.

 5. Vilém Sládek říká:

  Dobrý den a děkuju všem za náměty. Určitě proberu s kolegy jejich možné zpracování. Ještě jednou děkuju, i za váš zájem.

  Vilém Sládek

Zanechte komentář

Všechny údaje jsou povinné. E-mail nebude zobrazen.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..