IT 12 o víkendu, přišli byste?

Možná se někteří z vás v duchu ptají, jestli vůbec letos bude konference Internet a Technologie. Odpověď zní ano, IT 12 bude, už na ni začínáme pilně pracovat. Protože jsme ale v červnu již jednu konferenci udělali – IPv6 Day, rozhodli jsme se trochu vybočit ze zajetých kolejí a tradiční setkání nad internetovými tématy lehce pozměnit, třeba jen pro tentokrát.

První, o čem přemýšlíme, je to, zda udělat akci v týdnu nebo o víkendu. Pořadatelé brněnských setkání mají s akcemi na konci týdne dobré zkušenosti, takže jsme celkem nakloněni tomu, uspořádat naše setkání v některé z listopadových sobot (na konci měsíce). S termínem akce souvisí i další skutečnosti. Chceme akci více „otevřít“ především studentům vysokých škol (samozřejmě ale nejen jim). I proto ji také tentokrát plánujeme do některé z poslucháren. Na závěr ještě doplním, že s ohledem na „cílovou skupinu“ uvažujeme o skutečně symbolickém registračním poplatku.

Další informace si zatím necháme v záloze. Přeci jen, konference bude až v listopadu a na odhalení všech karet je tedy ještě čas. Smyslem tohoto blogpostu je zjistit od vás, kteří nás sledujete, chodíte na naše akce, zajímáte se o naše projekty a aktivity, jestli jsou i pro vás nastíněné změny natolik zajímavé, že byste na víkendovou, jednodenní akci přišli. Jsou to celkem velké změny, a tak by nás zajímalo, co jim řeknete. Předem děkujeme za vaše názory a připomínky v komentářích.

Vilém Sládek

Autor:

Komentáře (2)

  1. Jakub Bouček říká:

    Konferenci si určitě nenechám ujít. Pokud by měla být o víkendu, prosím o stanovení data co nejdříve. Víkendy si zpravidla plánuji dlouho dopředu a většinou jsou obsazené. Je pro mne jednodušší vzít si volno v kterýkoliv pracovní den.

  2. Vilém Sládek říká:

    Dobrý den, pane Boučku. Děkuju Vám za komentář i za Vás pohled na věc. S největší pravděpodobností bude konference Internet a Technologie 12 v sobotu 24. listopadu. Budeme rádi, když přijdete. S pozdravem, Vilém Sládek

Zanechte komentář

Všechny údaje jsou povinné. E-mail nebude zobrazen.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..