mojeID pro WordPress

Máte blog či webové stránky postavené na systému WordPress? Nový plugin umožňuje přihlašování do WordPressu pomocí mojeID a nejen to. Systém interně pracuje i s úrovněmi ověření uživatelů mojeID. Tedy pokud máte nad WordPressem ještě nějakou vlastní aplikaci, můžete v ní údaj o ověření využít. Plugin stahujte na stránce modulů pro opensource.

PT

Autor:

Komentáře (10)

 1. Mklik říká:

  Díky moc za plugin. Jdu ho vyzkoušet.

 2. MartasW říká:

  Je tento plugin pořád funkční? Nepodařilo se mi jej najít.

 3. Radim Ponert říká:

  Dobrý den,
  plugin pro WP právě aktualizujeme. Předpokládám, že bude dostupný na našich stránkách nejpozději do konce února.

 4. Mival říká:

  Dobrý den,
  jak to vypadá s wordpress pluginem?

 5. Radim Ponert říká:

  Dobrý den,
  plugin pro WP máme připravený k publikaci. Ještě dnes ho najdete na našich stránkách. :)

  • dcermak říká:

   Tak už je dávno po 11. červnu a plugin pro WordPress stále nikde. Kdy jej tedy bude možné stáhnout? A proč není dostupný na stránce pluginů WordPressu https://wordpress.org/plugins/ ? ušetřil by se čas několikaměsíčního čekání na zpřístupnění na vašem webu.

 6. Radim Ponert říká:

  Dobrý den,
  omlouvám se, ale v pluginu se objevila ještě chyba a čekáme na opravu, která by měla být v nejbližších dnech. O vydání pluginu Vás budu informovat přímo na email. Děkuji za pochopení.

  Pokud jde o zveřejnění pluginu na wordpress.org, tak tam také bude dostupný, ale proces schvalování a zveřejnění chvíli trvá. Proto bude nejdříve dostupný na našich stránkách.

 7. Radim Ponert říká:

  Dobrý den,
  na našem webu je dostupný modul mojeID pro WordPress. Případné připomínky k modulu prosím na můj email radim.ponert@nic.cz.

 8. Dalibor říká:

  Dobrý den, nikde jsem nenašel plugin pro WP, který zde zmiňujete. Existuje vůbec ještě? Když už jeho využívání požaduje vláda pro ověřování věku na eshopech, měl by být k dispozici, ale není.

  Díky za odpověď.

 9. Radim Ponert říká:

  Dobrý den, plugin pro WP již nemáme dotupný. Existuje zastaralá verze pro OpenID 2.0, ale s podporou OIDC (OAuth2) již není třeba. Pro implementaci podpory mojeID lze využit některý z OAuth2 pluginů pro WP.

Zanechte komentář

Všechny údaje jsou povinné. E-mail nebude zobrazen.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..